WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m-1-SK
WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m-3-SK
WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m-4-SK
WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m-5-SK
WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m-6-SK
WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m-7-SK
WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m-8-SK
WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m-9-SK
WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m-10-SK
WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m-11-SK
WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m-12-SK

WOOD Z008 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5,5 x 3 m

Šírka
550 cm
Dĺžka
300 cm
Záhradný domček z plechu v dekore dreva ZLATÝ DUB, pultová strecha so spádom dozadu, dvere
1 596 € s DPH
(vrátane 20% DPH)
Konfigurovať
Objednať

Informácie

Záhradný domček, do ktorého sa Vám ľahko vojde záhradná technika, náradie alebo čokoľvek, čo budete chcieť zabezpečiť pred nepriazňou počasia alebo zlodejmi.

Rozmery záhradného domčeka: šírka 5,5 m; dĺžka 3 m; svetlá výška vjazdu 2 m; (jednokrídlové dvere); výška prednej steny 2,13 m; výška zadnej steny 1,9 m. 

V cene je započítaná oceľová konštrukcia zváraná z uzavretých POZINKOVANÝCH profilov (jaklov). Na fotkách je záhradný domček s konštrukciou ošetrenou základovou farbou a vrchným náterom. Strecha je pultová so spádom dozadu. Ku konštrukcii je nitmi pripevnený trapézový plech T7 v dekore dreva - Zlatý dub (nízke vodorovné ryhovanie). Na prednej 5,5m stene sú umiestnené dvere z plechu v dekore dreva - Zlatý dub (nízke vodorovné ryhovanie). Dvere majú rozmer 100 x 200 cm a sú vybavené kľučkou a zámkom FAB. Tento záhradný domček nemá bránu iba dvere. Na streche je ku konštrukcii samoreznými skrutkami s pryžovou vložkou pripevnený trapézový plech T14 vo farbe RAL 8017 Čokoládová hnedá (farbu strechy je možné zmeniť). Konfiguráciu môžete ľahko upraviť podľa vašich potrieb nižšie v konfigurátore.

V čom sa garáž v dekore dreva líši od štandardných garáží, ktoré sú lacnejšie?

- garáže (záhradný domčeky) v dekore dreva sú vybavené plechovými lemy na rohoch stien aj na streche, ktoré zakrývajú konštrukciu

- štandardne majú konštrukciu zostavenú z uzavretých profilov (jaklov)

- pozinkovaná konštrukcia teraz bez príplatku (v cene)

- plechy na stenách aj bráne majú vodorovné rebrovanie (možnosť objednať aj zvislé rebrovanie)

- plech pôsobí aj zblízka ako skutočné drevo 

Farby a odtiene na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočnosti, sú ovplyvnené aj nastavením Vášho zariadenia, na ktorom si fotografie práve prezeráte.

Za prípravu podkladu je zodpovedný zákazník. Pre tento záhradný domček je potrebné pripraviť si minimálne 6 veľkých dlaždíc. Ešte lepším riešením sú betónové pätky, betónový základ po celom obvode alebo betónová doska.

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Príprava podložia

stiahnuť obrázok

Spýtajte sa nás

Konfigurovať

Dvere

Typ zámku

Na ktorej stene

Farba dverí
Farba dverí (farba: )

Smer otvorenia

Pozícia (od prednej steny)
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Typ zámku

Na ktorej stene

Farba dverí
Farba dverí (farba: )

Smer otvorenia

Pozícia (od prednej steny)
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Dvere majú štandardne rozmer 100 x 200 cm (na želanie je možné vyrobiť aj iný rozmer). Dvere sa otvárajú von. Sú plechové s oceľovou konštrukciou. U garáží s pultovou strechou so spádom dozadu je niekedy nutné dvere vyrobiť nižšie z dôvodu zvažujúcej sa strechy. Z konštrukčných dôvodov je potrebné v niektorých prípadoch upraviť Vami zvolené umiestnenie dverí. Ak niektorá z týchto situácií nastane, budeme Vás po obdržaní objednávky kontaktovať, aby sme spoločne našli vhodné riešenie.

Strecha
Typ strechy

Voľba typu strechy je len na Vás. Garáže s pultovou strechou so spádom na bok a so sedlovou strechou majú výhodu o niečo vyššieho priestoru vo vnútri garáže a väčšieho sklonu strechy oproti garážam s pultovou strechou so spádom dozadu. Do horských oblastí, kde je možné očakávať väčšie snehové zrážky, je ideálne zvoliť sedlovú strechu. Garáž s pultovou strechou so spádom na bok je možné zmontovať aj tak, aby vyšším bokom priliehala ku stene stávajúcej stavby.

Antikondenzačná úprava

Antikondenzačnú úpravu DR!PSTOP aplikujeme strojovo priamo vo výrobe na vnútornú stranu trapézových strešných plechov. Jej účelom je zabrániť kvapkaniu kondenzátu do vnútorných priestorov stavby. V montovaných nezateplených garážach sa na vnútornej strane trapézových plechov z dôvodu zmien vonkajšej teploty môže tvoriť kondenzát. Ten potom kvapká dole a môže poškodiť uskladnené veci. Vďaka antikondenzačnej úprave DR!PSTOP budú veci uskladnené vo Vašej garáži v bezpečí a v suchu.

Ošetrenie konštrukcie

Plechová garáž má nosnú oceľovú konštrukciu, ku ktorej je nýtmi prichytený vonkajší plášť (plech). Pre zvýšenie odolnosti oceľovej konštrukcie garáže proti korózii objednajte ošetrenie základnou farbou a vrchným náterom alebo konštrukciu zváranú z pozinkovaných profilov (zvary sú u pozinkovanej konštrukcie ošetrené zinkovým sprejom).

PlechyFarba plechu
Dekor stien (farba: )

Dekor brány (farba: )

Strecha (farba: )

Farba dverí (farba: )Všetky druhy plechov v našej ponuke sú žiarovo pozinkované. Farebné plechy sú navyše práškovo lakované (komaxit). Voľbou farebného plechu tak dostanete garáž, ktorá bude nielen oveľa lepšie vyzerať, ale navyše bude ešte odolnejšia voči korózii. Štandardne používame plechy s hrúbkou 0,40 mm. Táto hrúbka plechu poskytuje našim garážam najlepší pomer ceny a úžitkovej hodnoty.

Okna

Typ okna

Na ktorej stene

Pozícia okna
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Typ okna

Na ktorej stene

Pozícia okna
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Potrebujete mať v garáži denné svetlo alebo možnosť vetrať aj pri zavretej bráne? Zvoľte niektorý variant okien, který náš konfigurátor ponúka. Garáž nikdy nie je hermeticky uzavretá. Prirodzená ventilácia je u nezateplených garáží vždy zaistená 14mm medzerami mezi strešnou krytinou z trapézového plechu T14 a oceľovou konštrukciou garáže.

Svetlíky

Na ktorej stene

Pozícia svetlíka
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Na ktorej stene

Pozícia svetlíka
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Svetlík tvorí polykarbonát osadený v oceľovom ráme v stene garáže. Jedná sa o výborný doplnok v prípade, že plánujete garáž používať nielen na parkovanie auta, ale tiež ako miesto pre uskladnenie rôznych vecí alebo aj pre vykonávanie drobných opráv. Ide o lacnejšie riešenie ako plastové okno. Svetlík je 100 cm široký a 20 cm vysoký, takže Vám cez neho do garáže nikto nevojde.

Odkvapy

Objednajte si vašu novú garáž s hnedými plastovými odkvapmi a využite dažďovú vodu na zalievanie záhradky alebo iné účely. Odkvapy nielen šetria vodu, ale tiež chránia steny garáže pred ušpinením. Umiestnenie a dĺžku zvodu si môžete zvoliť pri montáži, ktorú vykonávajú naši montéri. Odkvapy je možné inštalovať iba spolu s montážou garáže, dodatočná montáž nie je možná. V prípade kombinácie odkvapov so strechou so spádom dopredu bude nutné objednávku ešte následne upraviť, a to buď znížením výšky vjazdu (bez príplatku) alebo zvýšením celej garáže (za príplatok), aby sa odkvap nad bránu vošiel. Teraz ponúkame aj odkvapy v antracitovo sivej farbe - pre objednanie tejto farby odkvapov požiadavku napíšte do poznámky k objednávke (v poslednom kroku objednávkového procesu).

Ukotvenie

Bezprostredne po zmontovaní je potrebné garáž ukotviť (uchytiť) do podkladu. Ukotvenie môžete urobiť svojpomocne alebo si ho môžete objednať u nás a mať to bez starostí. Cena za ukotvenie zahŕňa prácu aj materiál. 

Za škody spôsobené silným vetrom nenesieme zodpovednosť, ak garáž nebola nami ukotvená! Podklad pod garáž musí byť pripravený pred príjazdom našich montérov.

otáčajte 3D modelom stlačením a tiahnutím
Objednať

Informácie

Tento rozmer garáže naceňujeme individuálne. Pre zaslanie informácií a cenovej ponuky vyplňte tento dopytový formulár.

*
*
*
*

Fakturačné údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovacie údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.