O nás

Našim poslaním je ochrániť Váš majetok pred nepriazňou počasia a pohľadmi zlodejov ľahko a rýchlo.

Potrebujete garáž pre svoje auto? Riešite, kam máte uskladniť záhradnícke náradie alebo nábytok? Máte väčšie množstvo materiálu alebo techniky, ktorú je potrebné schovať pod strechu? Sme tu pre Vás!

Naše motto je: "Každý zákazník je pre nás výnimočný."

FPHU Taurustal je rodinnou firmou, ktorá pôsobí na stredoeurópskych trhoch od roku 1999.
Do roku 2017 sa naša firma nazývala FPHU Blaszak.

Špecializujeme sa na výrobu oceľových konštrukcií slúžiacich na množstvo rôznych účelov od garáží cez zahradné domčeky a skladovacie haly až po koterce pre psy. Naše výrobky sú navrhnúté k spokojnosti zákazníkov v niekoľkých štátoch EU, ako je Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko a samozrejme tiež tisícok zákazníkov na Slovensku. Niekoľkoročné skúsenosti, investície do rozvoja technológie výroby a profesionalita našich zamestnancov vedú k tomu, že sa k nám zákazníci radi vracajú. To je pre nás nejcennejšia vizitka.

Montované garáže vyrábame v troch základných radách, z ktorých si vyberie takmer každý:

U drvivej väčšiny garáží na našich stránkach nájdete unikátny konfigurátor s 3D náhľadom, vďaka ktorému si môžete garáž upraviť podľa vlastných predstáv napríklad zmenou farby plechu alebo pridaním množstva doplnkov ako sú okná, dodatočné dvere, svetlíky, dažďové odkvapy a pod.

Garáže vyrábame tiež podľa individuálnych požiadavok zákazníkov. Pokiaľ nenájdete v našej ponuke garáž podľa svojich predstáv a nepodarí sa Vám ju ani nakonfigurovať v našom konfigurátore, pošlite nám náčrt s popisom požadovanej garáže e-mailom a my urobíme, čo bude v našich silách, aby sme Vám vysnívanú garáž vyrobili.