Ako to funguje?

1 Vyberte si z našej ponuky

Plechové garáže vyrábame v prevedeniach START, WOOD a PREMIUM. V rovnakých prevedeniach vyrábame aj záhradné domčeky a skladovacie haly. Náš sortiment zahŕňa aj koterce pre psov. Všetky produkty si sami vyrábame, vďaka tomu ručíme za ich vysokoú kvalitu v kombinácii s veľmi priaznivou cenou. FPHU Taurustal je rodinná firma, ktorá pôsobí na stredoeurópskych trhoch od roku 1999. Do roku 2017 sa naša firma nazývala FPHU Blaszak. Sídlo firmy aj výroba sa nachádza v obci Skrzydlna cca 50 km južne od Krakowa. Všetky produkty putujú k zákazníkom priamo z našej výroby bez ďalších sprostredkovateľov. Platcom DPH predávame naše produkty bez 20% DPH v rámci prenesenej daňovej zodpovednosti.

2 Vyberte si hotový produkt alebo si ho upravte podľa Vašich predstáv

U nás máte možnosť voľby. Môžete si daný produkt objednať tak, ako ho vidíte alebo ho môžete jednoducho upraviť v konfigurátore podľa svojich predstáv a želaní. Vďaka unikátnemu 3D zobrazeniu zároveň hneď vidíte, ako bude Vaša vysnívaná garáž alebo koterec pre psa vyzerať. Garáž aj koterec si môžete nakonfigurovať úplne od nuly. Výsledná cena vždy zahŕňa dopravu aj montáž.

3 Odošlite objedávku

Po odoslaní objednávky Vám príde automatické potvrdenie na e-mail, kde si môžete ešte raž všetko skontrolovať. O presnom termíne dodania a montáže Vás následne budeme informovat telefonicky alebo e-mailom min. 4-5 dní vopred.

4 Pripravte podklad

Pri každom z našich produktov nájdete plán, ako odporúčame pripraviť podklad pod garáž. Priebeh samotnej montáže garáže aj koterca je veľmi rýchly. Naši montéri zvyčajne zmontujú aj 5 ks za jeden deň (v závislosti od veľkosti a typu). Podklad musí byť hotový už pred príchodom našich pracovníkov. V poznámke pri objednávke, nás prosím informujte, či už máte podklad pripravený alebo kedy ho plánujete pripraviť.


5 Privezieme a zmontujeme zadarmo po celom Slovensku

Áno! Doprava a montáž sú u nás zadarmo kdekoľvek na Slovensku, pokiaľ je možné na danú adresu dojsť nákladným autom do 15 t vysokým až 4 m. Termín dodania sa pohybuje okolo 2-4 týždňov od objednania. Viac informácií o termíne dodania tu. Každý z našich produktov je potrebné prichytiť k podkladu, aby ho neodniesol alebo neprevrátil vietor. Táto služba nie je súčasťou montáže zadarmo. Je možné ju u nás objednať alebo urobiť svojpomocne.