WOOD Z006 - záhradný domček z plechu v dekore dreva 5 x 3 m

Šírka
500 cm
Dĺžka
300 cm
Výška vjazdu
200 cm
Záhradný domček z plechu v dekore dreva ZLATÝ DUB, pultová strecha so spádom dozadu, dvere, okno na prednej stene
1 741 € s DPH
(vrátane 20% DPH)
Objednať

Informácie

Záhradný domček, do ktorého sa Vám ľahko vojde záhradná technika, náradie, alebo čokoľvek, čo budete chcieť zabezpečiť pred nepriazňou počasia alebo zlodejmi. Okno ( 80 x 50 cm) s ventiláciou na prednej stene zaistí denné svetlo a jednoduchý pohyb vo vnútri záhradného domčeka.

Rozmery záhradného domčeka: šírka 5 m; dĺžka 3 m; svetlá výška vchodu 2 m (jednokrídlové dvere); výška prednej steny 2,13 m; výška zadnej steny 1,9 m. 

V cene je započítaná oceľová konštrukcia garáže zváraná z uzavretých POZINKOVANÝCH profilov (jaklov). Na fotkách je garáž s konštrukciou ošetrenou základovou farbou a vrchným náterom. Strecha je pultová so spádom dozadu. Ku konštrukcii je nitmi pripevnený trapézový plech T7 v dekore dreva - Zlatý dub (nízke vodorovné rebrovanie). Na prednej 5m stene sú umiestnené dvere v rozmeroch 100 x 200 cm vybavené kľučkou a zámkom FAB. Na streche je ku konštrukcii samoreznými skrutkami s pryžovou vložkou pripevnený trapézový plech T14 vo farbe RAL 8017 Čokoládová hnedá (farbu strechy je možné zmeniť).

V čom sa garáž v dekore dreva líši od štandardných garáží, ktoré sú lacnejšie?

- garáže v dekore dreva sú vybavené plechovými lemy na rohoch stien aj na streche, ktoré zakrývajú konštrukciu

- štandardne majú konštrukciu zostavenú z uzavretých profilov (jaklov)

- pozinkovaná konštrukcia teraz bez príplatku (v cene garáže)

- plechy na stenách aj bráne majú vodorovné rebrovanie (možnosť objednať aj zvislé rebrovanie)

- plech pôsobí aj zblízka ako skutočné drevo 

Na želanie zákazníka môžeme vyrobiť akýkoľvek rozmer záhradného domčeka z plechu v dekore dreva, konštukciu ošetriť vrchným náterom pre zvýšenie odolnosti proti korózii, dodať dažďové odkvapy, väčšie dvere, viac okien a pod. V prípade záujmu o iný variant nás neváhajte kontaktovať.

Farby a odtiene na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočnosti, sú ovplyvnené aj nastavením Vášho zariadenia, na ktorom si fotografie práve prezeráte.

Za prípravu podkladu je zodpovedný zákazník. Pre tento záhradný domček je potrebné pripraviť si vodorovnú plochu a minimálne 6 veľkých dlaždíc. Ešte lepším riešením sú betónové pätky, betónový základ po celom obvode alebo betónovú dosku.

Po odoslaní objednávky je potrebné uhradiť zálohu vo výške 30 % z ceny. Na úhradu zálohy Vám pošleme zálohovú faktúru so všetkými informáciami o platbe. Po pripísaní zálohy na náš účet sa pustíme do výroby Vášho nového záhradného domčeka.

 

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Príprava podložia

stiahnuť obrázok

Spýtajte sa nás

Objednávka

Fakturačné údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovacie údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.