WOOD Z002 - záhradný domček v dekore dreva 6 x 3 m-1-SK
WOOD Z002 - záhradný domček v dekore dreva 6 x 3 m-2-SK
WOOD Z002 - záhradný domček v dekore dreva 6 x 3 m-3-SK

WOOD Z002 - záhradný domček v dekore dreva 6 x 3 m

Šírka
600 cm
Dĺžka
300 cm
Výška vjazdu
200 cm
Záhradný domček z plechu v dekore dreva ORECH s nízkym vodorovným rebrovaním plechu na stenách, bráne, dverách
2 493 € s DPH
(vrátane 20% DPH)
Objednať

Informácie

Záhradný domček z plechu v dekore dreva ORECH je deliacou stenou so žiarovo pozinkovaného plechu rozdelený na dve samostatné časti v rozmeroch 3,5 x 3 m a 2,5 x 3 m, každá časť má vlastný vstup. Vľavo je klasická dvojkrídlová brána so šírkou prejazdu 290 x 200 cm, vpravo sú vchovové dvere 150 x 200 cm. Priestor vľavo s bránou môžete využiť napríklad na parkovanie záhradného traktoru, vpravo môžete mať priestor pre bicykle alebo záhradnícke náradie. Možnostiam využitia sa medze nekladú.

Vonkajšie rozmery záhradného domčeka: šírka 6 m; dĺžka 3 m; svetlá výška vjazdu 2 m (dvojkrídlová brána); výška bočných stien 2,13 m; výška štítu 2,65 m. 

Nosná oceľová konštrukcia záhradného domčeka je zváraná z pozinkovaných uzavretých profilov (joklov). Zvary sú ošetrené zinkovým sprejom. Strecha je sedlová so spádom na boky. Ku konštrukcii je nitmi pripevnený trepézový plech T7 v dekore dreva - ORECH (nízke vodorovné rebrovanie). Brána aj dvere sú vybavené kľučkou a zámkom FAB. Na streche je ku konštrukcii samoreznými skrutkami s pryžovou vložkou pripevnený trapézový plech T14 vo farbe RAL 8017 Čokládová hnedá (farbu strechy je možné zmeniť).

V čom sa garáž v dekore dreva líši od štandardných garáží, ktoré sú lacnejšie?

- garáže v dekore dreva sú vybavené plechovými lemy na rohoch stien aj na streche, ktoré zakrývajú konštrukciu

- štandardne majú konštrukciu zostavenú z uzavretých profilov (jaklov)

- pozinkovaná konštrukcia bez príplatku (v cene garáže)

- plechy na stenách aj bráne majú vodorovné rebrovanie (možnosť objednať aj zvislé rebrovanie)

- plech pôsobí aj zblízka ako skutočné drevo 

Na želanie zákazníka môžeme vyrobiť akýkoľvek rozmer záhradného domčeka z plechu v dekore dreva, dodať dažďové odkvapy, zmeniť umiestnenie dverí, dodať väčšie oká a pod. V prípade záujmu o inú variantu záhradného domčeka nás neváhajte kontaktovať.

Farby a odtiene na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočnosti, sú ovplyvnené aj nastavením Vášho zariadenia, na ktorom si fotografie prezeráte.

Za prípravu podkladu je zodpovedný zákazník. Pre tento záhradný domček je potrebné pripraviť vodorovnú plochu a minimálne 6 veľkých dlaždíc. Ešte lepším riešením sú betónové pätky, betónový základ po celom obvode alebo betónová doska.

Po odoslaní objednávky je potrebné uhradiť zálohu vo výške 30 % z ceny. Na úhradu zálohy Vám pošleme zálohovú faktúru so všetkými informáciami o platbe. Po pripísaní zálohy na náš účet sa pustíme do výroby Vášho nového záhradného domčeka.

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Príprava podložia

stiahnuť obrázok

Spýtajte sa nás

Objednávka

Fakturačné údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovacie údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.