WOOD 016 - zateplená dvojgaráž z plechu v dekore dreva 6 x 6 m so sekčnou bránou-1-SK
WOOD 016 - zateplená dvojgaráž z plechu v dekore dreva 6 x 6 m so sekčnou bránou-2-SK
WOOD 016 - zateplená dvojgaráž z plechu v dekore dreva 6 x 6 m so sekčnou bránou-3-SK
WOOD-016-zateplena-dvojgaraz-z-plechu-v-dekore-dreva-6-x-6-m-so-sekcnou-branou-4-SK

WOOD 016 - zateplená dvojgaráž z plechu v dekore dreva 6 x 6 m so sekčnou bránou

Šírka
600 cm
Dĺžka
600 cm
Výška vjazdu
190 cm
Zateplená dvojgaráž z plechu v dekore dreva ZLATÝ DUB s nízkym vodorovným rebrovaním plechu na stenách a sekčnou bránou s el. pohonom
12 099 € s DPH
(vrátane 20% DPH)
Objednať

Informácie

Vonkajšie rozmery garáže: šírka 6 m; dĺžka 6 m; výška bočných stien 2,53 m; výška štítu 3,05 m; svetlá výška vjezdu (výška prejazdu po otvorení brány) 2 m. 

Áno, vyzerá ako drevená ale je plechová a naviac zateplená 5 cm polystyrénom! Čo to pre Vás znamená? Drevo je drahé a musíte ho ošetrovať, plech v dekore dreva je úplne bezúdržbový a má výbornú životnosť.

Konštrukcia tejto zateplenej dvojgaráže je vyrobená z uzavretých pozinkovaných profilov (jaklov). Na zateplenie je použitý 5 cm polystyrén na stenách aj na streche. Z oboch strán konštrukcie je prinitovaný plech, medzi plechmi je polystyrén a oceľová konštrukcia. K vnútornej strane konštrukcie je prinitovaný pozinkovaný trapézový plech T7. K vonkajšej strane stien plech v dekore dreva - Zlatý dub. Na streche je trapézový plech T14 vo farbe RAL 8004 Copper Brown - Medená hnedá. 

Brána je sekčná s elektrickým pohonom na diaľkové ovládnie (šírka prejazdu 2,5 m výška vjazdu 2 m). Garáž má na ľavej bočnej stene vchodové dvere a biele plastové okno (umiestnenie dverí a okna je možné zmeniť). V cene garáže sú aj hnedé plastové dažďové odkvapy vrátane zvodov.

Na želanie zákazníka sme ochotní vyrobiť akýkoľvek rozmer zateplenej garáže z plechu v dekore dreva. Farba plechu je voliteľná, na stenách môže byť tiež tmavší plech v dekore dreva - Orech. Farbu plechu na strechu je možné vybrať z celej našej palety farieb RAL. V prípade záujmu o iný variant tejto garáže nás neváhajte kontaktovať.

Z prípravu podkladu pod garáž je zodpovedný zákazník. Pre túto garáž je nutné pripraviť si minimálne betónové pätky. Ešte lepším riešením je betónový základ po celom obvode alebo betónová doska.

Po odoslaní objednávky je potrebné uhradiť zálohu vo výške minimálne 30 % z ceny. Na úhradu zálohy Vám pošleme zálohovú faktúru so všetkými informáciami o platbe. Po pripísaní zálohy na náš účet sa pustíme do výroby Vašej novej garáže.

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Príprava podložia

stiahnuť obrázok

Spýtajte sa nás

Objednávka

Fakturačné údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovacie údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.