WOOD 006 - garáž z plechu v dekore dreva 3 x 6 m

Šírka
300 cm
Dĺžka
600 cm
Výška vjazdu
190 cm
Garáž z plechu v dekore dreva ZLATÝ DUB s nízkym vodorovným rebrovaním plechu na stenách aj bráne
1 851 € s DPH
(vrátane 20% DPH)
Konfigurovať
Objednať

Informácie

Áno vyzerá ako drevená, ale je plechová! Čo to pre Vás znamená? Drevo je drahé a musíte ho ošetrovať, plech v dekore dreva je úplene bezúdržbový a má výbornú životnosť!

Rozmery garáže: šírka 3 m; dĺžka 6 m; svetlá výška vjazdu 1,9 m (výklopná brána), výška bočných stien 2,12 m; výška štítu 2,45 m.

Táto garáž má dodatočne na pravej bočnej stene úplne vzadu umiestnené 1 m široké vchodové dvere s kľučkou a zámkom FAB. Garáž je možné vyrobiť aj bez bočných dverí, cena bude nižšia. Prípadne je možné dvere umiestniť na iné miesto podľa Vašich potrieb.

V cene je započítaná oceľová konštrukcia garáže zváraná z uzavretých POZINKOVANÝCH profilov (jaklov). Na fotkách je garáž s konštrukciou ošetrenou základovou farbou a vrchným náterom. Sedlová strecha - zosilnená konštrukcia strechy (priehradový väzník). Ku konštrukcii garáže je nitmi pripevnený trapézový plech T7 v dekore dreva - Zlatý dub (nízke vodorovné rebrovanie). Brána je z plechu v dekore dreva - Zlatý dub (nízke vodorovné rebrovanie). Na streche je ku konštrukcii samoreznými skrutkami s pryžovou vložkou upevnený trapézový plech T14 vo farbe RAL 8017 Čokoládová hnedá (farbu strechy je možné zmeniť). Celok garáže je zmontovaný samoreznými skrutkami.

V čom sa garáž v dekore dreva líši od štandardných garáží, ktoré sú lacnejšie?

- garáže v dekore dreva sú vybavené plechovými lemy na rohoch stien aj na streche, ktoré zakrývajú konštrukciu

- štandardne majú konštrukciu zostavenú z uzavretých profilov (jaklov)

- pozinkovaná konštrukcia teraz bez príplatku (v cene garáže)

- plechy na stenách aj bráne majú vodorovné rebrovanie (možnosť objednať aj zvislé rebrovanie)

- plech pôsobí aj zblízka ako skutočné drevo 

Nižšie v konfigurátore môžete túto garáž upraviť aj vylepšiť pridaním okna, svetlíkov, dažďových odkvapov, odobratím dverí, pridaním ošetrenia konštrukcie a ďalších voliteľných prvkov.

Farby a odtiene na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočnosti, sú ovplyvnené aj nastavením Vášho zariadenia, na ktorom si fotografie prezeráte.

Za prípravu podkladu pod garáž je zodpovedný zákazník. Pre garáž s výklopnou bránou odporúčame pripraviť si betónovú dosku alebo betónové pätky, môžu byť aj dlažobné kocky 30 x 30 cm (alebo väčšie) pripravené v rohoch a uprostred stien a vodorovnej ploche.

Po odoslaní objednávky je potrebné uhradiť zálohu vo výške 30% z ceny. Na úhradu zálohy Vám pošleme zálohovú faktúru so všetkými informáciami o platbe. Po pripísaní zálohy na náš účet sa pustíme do výroby Vašej novej garáže.

 

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Príprava podložia

stiahnuť obrázok

Spýtajte sa nás

Konfigurovať

Brána

Pozícia brány

Typ brány

Západky

Výška vjazdu
Výška vjazdu

Pozícia brány

Typ brány

Západky

Výška vjazdu
Výška vjazdu

Pozícia brány

Typ brány

Západky

Výška vjazdu
Výška vjazdu


Ak zmeníte výšku vjazdu po otvorení brány, tak sa automaticky zdvihnú tiež výšky všetkých stien garáže. Štandardná výška vjazdu je 200 cm u dvojkrídlových brán a 190 cm u výklopných brán. U niektorých typov garáží konfigurátor zatiaľ neumožňuje zmenu výšky vjazdu, v takom prípade nás môžete kontaktovať a garáž s vyšším vjazdom Vám naceníme individuálne. Štandardná vonkajšia šírka brány na garážach 3 m širokých a širších je 3 m, šírka prejazdu po otvorení brány je 2,9 m v prípade dvojkrídlovej brány a 2,7 m v prípade výklopnej brány.

 

Dvere

Typ zámku

Farba dverí
Farba dverí (farba: ) zmeniť

Na ktorej stene

Smer otvorenia

Pozícia (od prednej steny)
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Typ zámku

Farba dverí
Farba dverí (farba: ) zmeniť

Na ktorej stene

Smer otvorenia

Pozícia (od prednej steny)
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Dvere majú štandardne rozmer 100 x 200 cm (na želanie je možné vyrobiť aj iný rozmer). Sú plechové s oceľovou konštrukciou. U garáží s pultovou strechou so spádom dozadu je niekedy nutné dvere vyrobiť nižšie z dôvodu zvažujúcej sa strechy. Z konštrukčných dôvodov je potrebné v niektorých prípadoch upraviť Vami zvolené umiestnenie dverí. Ak niektorá z týchto situácií nastane, budeme Vás po obdržaní objednávky kontaktovať, aby sme spoločne našli vhodné riešenie.

Strecha
Typ strechy

Voľba typu strechy je len na Vás. Garáže s pultovou strechou so spádom na bok a so sedlovou strechou majú výhodu o niečo vyššieho priestoru vo vnútri garáže a väčšieho sklonu strechy oproti garážam s pultovou strechou so spádom dozadu. Do horských oblastí, kde je možné očakávať väčšie snehové zrážky, je ideálne zvoliť sedlovú strechu. Garáž s pultovou strechou so spádom na bok je možné zmontovať aj tak, aby vyšším bokom priliehala ku stene stávajúcej stavby.

Antikondenzačná úprava

Antikondenzačnú úpravu DR!PSTOP aplikujeme strojovo priamo vo výrobe na vnútornú stranu trapézových strešných plechov. Jej účelom je zabrániť kvapkaniu kondenzátu do vnútorných priestorov stavby. V montovaných nezateplených garážach sa na vnútornej strane trapézových plechov z dôvodu zmien vonkajšej teploty môže tvoriť kondenzát. Ten potom kvapká dole a môže poškodiť uskladnené veci. Vďaka antikondenzačnej úprave DR!PSTOP budú veci uskladnené vo Vašej garáži v bezpečí a v suchu.

Ošetrenie konštrukcie

Pre zvýšenie odolnosti oceľovej konštrukcie garáže proti korózii odporúčame objednať ošetrenie základnou farbou a vrchným náterom alebo konštrukciu zváranú z pozinkovaných profilov (zvary sú u pozinkovanej konštrukcie ošetrené zinkovým sprejom).

PlechyFarba plechu
Dekor stien (farba: ) zmeniť

Dekor brány (farba: ) zmeniť

Strecha (farba: ) zmeniťVšetky druhy plechov v našej ponuke sú žiarovo pozinkované. Farebné plechy sú naviac práškovo lakované (komaxit). Voľbou farebného plechu tak dostanete garáž, ktorá bude nielen oveľa lepšie vyzerať, ale navyše bude ešte odolnejšia voči kózii. Štandardne používame plechy so silou 0,40 mm (pozinkované plechy) a 0,45 mm (práškovo lakované plechy). Táto sila plechu poskytuje našim garážam najlepší pomer ceny a úžitkovej hodnoty.

Okna

Typ okna

Na ktorej stene

Pozícia okna
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Typ okna

Na ktorej stene

Pozícia okna
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Potrebujete mať v garáži denné svetlo alebo možnosť vetrať aj pri zavretej bráne? Zvoľte niektorý variant okien, který náš konfigurátor ponúka. Garáž nikdy nie je hermeticky uzavretá. Prirodzená ventilácia je u nezateplených garáží vždy zaistená 14mm medzerami mezi strešnou krytinou z trapézového plechu T14 a oceľovou konštrukciou garáže.

Svetlíky

Na ktorej stene

Pozícia svetlíka
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm

Na ktorej stene

Pozícia svetlíka
Od: cm
Do: cm
Vybrané: cm


Svetlík tvorí polykarbonát osadený v oceľovom ráme v stene garáže. Jedná sa o výborný doplnok v prípade, že plánujete garáž používať nielen na parkovanie auta, ale tiež ako miesto pre uskladnenie rôznych vecí alebo aj pre vykonávanie drobných opráv.Ide o lacnejšie riešenie ako plastové okno. Svetlík je 100 cm široký a 20 cm vysoký, takže Vám cez neho do garáže nikto nevojde.

Odkvapy

Nenechajte drahocennú vodu len tak odtiecť. Hnedé plastové odkvapy Vám umožnia vodu zo strechy nasmerovať napr. do suda a využiť na zalievanie záhradky ap. Odkvapy tiež pomáhajú udržiavať steny garáže čisté, odvádzajú vodu, ktorá by inak pri výdatnejšom daždi prúdom stekala zo strechy a dopadala na zem v bezprostrednej blízkosti stien garáže. Umiestnenie zvodu aj jeho dĺžku si môžete zvoliť. Oboje je možné dohodnúť počas montáže garáže priamo s našimi montérmi. Napadlo vás, že si necháte odkvapy namontovať napríklad neskôr dodatočne? Dodatočne je to veľmi komplikované a drahé. Odkvapy montujeme iba spolu s garážou. Dodatočná montáž sa u nás objednať nedá. V prípade, že zvolíte odkvapy v kombinácii s pultovou strechou so spádom dopredu, bude nutné objednávku ešte následne upraviť a to buď znížením výšky vjazdu (bez príplatku) alebo zvýšením celej garáže (za príplatok), aby sa odkvap nad bránu vošiel. Na požiadanie je možné novo objednať antracitovo sivé odkvapy - túto požiadavku prípadne napíšte do poznámky k objednávke (v poslednom kroku objednávkového procesu).

Ukotvenie

Bezprostredne po zmontovaní je potrebné garáž ukotviť (uchytiť) do podkladu. Ukotvenie môžete urobiť svojpomocne alebo si ho môžete objednať u nás a mať to bez starostí. Cena za ukotvenie zahŕňa prácu aj materiál. 

Za škody spôsobené silným vetrom nenesieme zodpovednosť, ak garáž nebola nami ukotvená! Podklad pod garáž musí byť pripravený pred príjazdom našich montérov.

otáčajte 3D modelom stlačením a tiahnutím
Objednať

Informácie

Tento rozmer garáže naceňujeme individuálne. Pre zaslanie informácií a cenovej ponuky vyplňte tento dopytový formulár.

*
*
*
*

Fakturačné údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovacie údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.