WOOD 003 - garáž z plechu v dekore dreva s prístreškom 6 x 6,5 m-1-SK
WOOD 003 - garáž z plechu v dekore dreva s prístreškom 6 x 6,5 m-2-SK
WOOD 003 - garáž z plechu v dekore dreva s prístreškom 6 x 6,5 m-3-SK
WOOD 003 - garáž z plechu v dekore dreva s prístreškom 6 x 6,5 m-4-SK
WOOD 003 - garáž z plechu v dekore dreva s prístreškom 6 x 6,5 m-5-SK
WOOD 003 - garáž z plechu v dekore dreva s prístreškom 6 x 6,5 m-6-SK
WOOD 003 - garáž z plechu v dekore dreva s prístreškom 6 x 6,5 m-7-SK

WOOD 003 - garáž z plechu v dekore dreva s prístreškom 6 x 6,5 m

Šírka
600 cm
Dĺžka
650 cm
Výška vjazdu
190 cm
Vľavo garáž, vpravo prístrešok, kombinácia odtieňov ZLATÝ DUB a ORECH, strecha z plechovej imitácie škridiel, dažďové odkvapy
5 271 € s DPH
(vrátane 20% DPH)
Objednať

Informácie

Áno, vyzerá ako drevená, ale je plechová! Čo to pre Vás znamená? Drevo je drahé a musíte ho ošetrovať, plech v imitácii dekoru dreva je bezúdržbový a má výbornú životnosť!

Rozmery garáže: šírka 6 m (3 m garáž + 3 m prístrešok); dĺžka 6,5 m; svetlá výška vjazdu (výška prejazdu po otvorení brány) 1,9 m (1 x výklopná brána); výška bočných stien 2,12 m; výška štítu 2,65 m.

V cene je započítaná oceľová konštrukcia garáže zváraná z uzavretých POZINKOVANÝCH profilov (jaklov). Na fotkách je garáž s konštrukciou ošetrenou základovou farbou a vrchným náterom. Sedlová strecha - zosilnená konštrukcia strechy (priehradový väzník). Ku konštrukcii garáže je nitmi pripevnený trapézový plech T7 v dekore dreva - ZLATÝ DUB (nízke vodorovné rebrovanie). Brána je z plechu v dekore dreva - ORECH (vysoké vodorovné rebrovanie). Strešnú krytinu tvorí plechová imitácia škridlí vo farbe RAL 8017 Čokoládová hnedá (možnosť zmeniť farbu strechy). Garáž má na pravej bočnej stene naviac vchodové dvere s kľučkou a zámkom FAB (umiestnenie dverí je možné zmeniť). Celok garáže je zmontovaný samoreznými skrutkami. V cene sú započítané dažďové odkvapy so zvodmi.

V čom sa garáž v dekore dreva líši od štandardných garáží, ktoré sú lacnejšie?

- garáže v dekore dreva sú vybavené plechovými lemy na rohoch stien aj na streche, ktoré zakrývajú konštrukciu

- štandardne majú konštrukciu zostavenú z uzavretých profilov (jaklov)

- pozinkovaná konštrukcia teraz bez príplatku (v cene garáže)

- plechy na stenách aj bráne majú vodorovné rebrovanie (možnosť objednať aj zvislé rebrovanie)

- plech pôsobí aj zblízka ako skutočné drevo 

Na prianie zákazníka sme ochotní vyrobiť akýkoľvek rozmer garáže z plechu v dekore dreva, oceľovú konštrukciu ošetriť vrchným náterom, dodať množstvo rôznych doplnkov ako sú okná, svetlíky, dažďové odkvapy a pod. V prípade záujmu o iný variant tejto garáže nás neváhajte kontaktovať.

Farby a odtiene na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočnosti, sú ovplyvnené aj nastavením Vášho zariadenia, na ktorom si fotografie prezeráte.

Za prípravu podkladu pod garáž zodpovedá zákazník. Pre túto garáž s výklopnou bránou je potrebné si pripraviť minimálne betónové pätky. Ešte lepším riešením je betónový základ po celom obvode alebo betónová doska.

Po odoslaní objednávky je potrebné uhradiť zálohovú faktúru vo výške 30% z ceny. Pre úhradu zálohy Vám pošleme zálohovú faktúru so všetkými informáciami o platbe. Po pripísaní zálohy na náš účet sa pustíme do výroby Vašej novej garáže.

 

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Príprava podložia

stiahnuť obrázok

Spýtajte sa nás

Objednávka

Fakturačné údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovacie údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.