Voliéra -Koterec pre psa 3,5 x 2,5 m

Šírka
350 cm
Dĺžka
250 cm
Výška koterca
160 cm
Konfiguráciu tohto koterca v rozmeroch 3,5x 2,5 m môžete upraviť podľa vlastných predstáv voľbou plných stien namiesto mreží, pridaním podlahy, otočných držiakov na misky a ďalších doplnkov.
od
779 € s DPH
(vrátane 20% DPH)
Konfigurovať
Objednať

Informácie

Fotky kotercov sú ilustračné. Na fotkách sú koterce našej výroby v rôznych prevedeniach s príplatkovými doplnkami aj bez. Presnú špecifikáciu Vášho koterca zvoľte v konfigurátore nižšie, ktorý Vám spočíta presnú cenu a v 3D náhľade uvidíte, ako bude Váš koterec vyzerať.

Celá konštrukcia je zhotovená z pozinkovaných profilov, čo zaisťuje jej dlhú životnosť. Na zvislé nosníky sú použité L profily 35 x 35 mm, vrchné vodorovné nosníky sú tiež z L profilov 35 x 35 mm. Na vodorovné výstuhy, rám dverí prípadne aj na rám otočných držiakov na misky sú použité U profily 30 x 25 x 30 mm. Steny sú vyplnené uzavretými štvorcovými profilmi so šírkou boku 20 mm. Medzery medzi profilmi v mreži sú 80 - 95 mm (sú dané technológiou výroby). Oceľové časti sú spojené skrutkami, nitmi a zvarmi (zvary sú ošetrené zinkovým sprejom). Koterec je vybavený dverami, ktoré sú zaistené vysúvacou dverovou západkou (viď. fotky). Šírka priechodu dvermi je 80 cm. Väčšiu búdu je možné do koterca umiestniť počas montáže (s premiestnením búdy je potrebná pomoc zo strany klienta a jeho ľudí), koterec Vám následne zmontujeme okolo búdy. Strecha je so spádom dozadu a v základnej verzii je v prevedení z pozinkovaného plechu bez ukončenia plechovým lemom.

V základnom prevedení má koterec všetky štyri steny tvorené mrežou, vchodové dvere a strechu z pozinkovaného plechu. V konfigurátore umiestnenom nižšie  môžete pridať podlahu, otočné držiaky na misky, zvoliť plné steny namiesto mreží, farbu strechy a koterec takto upraviť podľa Vašich predstáv. Konfigurátor Vám ihneď zobrazí výslednú cenu. 

Pred príchodom našich montérov je potrebné pripraviť podklad pod koterec. Plocha pod kotercom musí byť vodorovná. Môže to byť napríklad betónová doska, betónové pätky a štrk či kamienky vysypané po celej ploche po úroveň pätky, zámková alebo iná dlažba na celej ploche. Aj pod koterec s drevenou podlahou je potrebné pripraviť vodorovnú plochu minimálne položením akejkoľvek dlažby na trávu po celej ploche pod kotercom.

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Spýtajte sa nás

Konfigurovať

Výška

Štandardná výška prednej strany koterca je 160 cm, zadná stena je vysoká 139 cm. Pre psa sa jedná o dostatočne veľký priestor. V reakcii na priania našich zákazníkov sme však pripravili možnosť zmeniť výšku a objednať si koterec až o 40 cm vyšší. 

Typ stien
Zadná stena
Zadná stena (farba: )

Ľavá stena
Ľavá stena (farba: )

Pravá stena
Pravá stena (farba: )

Strecha
Strecha (farba: )

 

V základnom prevedení je strešná krytina zo žiarovo pozinkovaného plechu. Ide o trapézový plech T14 so silou 0,40 mm. Môžete však zvoliť aj farebný plech a výrazne pridať Vašemu novému kotercu na atraktivite. Farebné plechy sú nielen pozinkované, ale aj práškovo lakované (komaxit), takže sú ešte odolnejšie proti korózii. Jedná sa taktiež o trapézové plechy T14 v tomto prípade so silou 0,45 mm.

Lem strechy

 

Pre väčšiu bezpečnosť každého, kdo sa bude v okolí koterca pohybovať, odporúčame objednať plechový lem strechy. Bez lemu je na streche uchytený len nezakončený trapézový plech, o ktorý sa dá zraniť. Farba lemu je zhodná s farbou strešnej krytiny, ktorú si vyberiete.

Dvere
Drevená podlaha

Koterec si u nás môžete objednať s podlahou aj bez. Drevená podlaha z dosák hrubých 2,5 cm zaistí Vašemu psíkovi vo vnútri príjemnejšie prostredie než studená dlažba alebo betón. Drevené dosky sú ošetrené ekologickou impregnáciou UNI DECOR svetlo hnedej farby. Podlahu už nie je potrebné nijak ošetrovať, koterec môžete začať hneď používať .

Aj pod koterec s drevenou podlahou je potrebné pripraviť vodorovnú plochu minimálne položením akejkoľvek dlažby na trávu po celej ploche pod kotercom.

Držiaky na misky

Otočné držiaky na misky Vám umožnia pohodlné kŕmenie psa, bez toho aby ste museli otvárať dvere. Súčasťou nie sú samotné misky. Do držiakov je možné použiť bežne dostupné misky.

Ukotvenie

Bezprostredne po zmontovaní je potrebné koterec ukotviť (uchytiť) do podkladu. Ukotvenie môžete urobiť svojpomocne alebo si ho môžete objednať u nás a mať to bez starostí. Cena za ukotvenie zahŕňa prácu aj materiál. 

Za škody spôsobené silným vetrom nenesieme zodpovednosť, ak koterec nebol nami ukotvený! Podklad pod koterec musí byť pripravený pred príjazdom našich montérov.

otáčajte 3D modelom stlačením a tiahnutím
Objednať

Informácie

Tento rozmer garáže naceňujeme individuálne. Pre zaslanie informácií a cenovej ponuky vyplňte tento dopytový formulár.

*
*
*
*

Fakturačné údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovacie údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.