PREMIUM 001 - garáž 4 x 5 m-1-SK
PREMIUM 001 - garáž 4 x 5 m-2-SK
PREMIUM 001 - garáž 4 x 5 m-3-SK
PREMIUM 001 - garáž 4 x 5 m-4-SK

PREMIUM 001 - garáž 4 x 5 m

Šírka
400 cm
Dĺžka
500 cm
Výška vjazdu
190 cm
Plechová garáž z práškovo lakovaného plechu v top prevedení, vodorovné rebrovanie plechu, plechové lemy prekrývajúce konštrukciu garáže, strešná krytina z plechovej imitácie škridiel, výklopná brána
2 263 € s DPH
(vrátane 20% DPH)
Objednať

Informácie

Garáže kategórie PREMIUM sme pre Vás pripravili ako reakciu na stále sa zvyšujúci záujem o reprezentatívne plechové garáže. Tieto garáže si zachovávajú všetky pozitívne vlastnosti obyčajných plechových garáží ako je rýchla a jednoduchá montáž, rýchle dodanie, DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA a k tomu pridávajú výborný vzhľad za stále veľmi priaznivú cenu.

Vonkajšie rozmery garáže: šírka 4 m; dĺžka 5 m; svetlá výška vjazdu (výška prejazdu po otvorení brány) 1,9 m (výklopná brána); výška bočných stien 2,12 m; výška štítu 2,48 m.

V cene je započítaná oceľová konštrukcia garáže zváraná z uzavretých POZINKOVANÝCH profilov (jaklov). Na fotkách je garáž s konštrukciou ošetrenou základovou farbou a vrchným náterom. Strecha je sedlová so zosilnenou konštrukciou (priehradový väzník). Strešná krytina z plechovej imitácie škridiel vo farbe RAL 7016 Antracitová šedá. Ku konštrukcii stien garáže na fotkách je nitmi pripevnený trapézový plech T7 vo farbe RAL 9010 Biela (nízke vodorovné ryhovanie), ktorý už nie je dostupný. Aktuálne je možné túto garáž objednať vo farbe RAL 9003 Signálna biela alebo iné podľa vzorkovníka dostupných farieb v konfigurátore. Brána je z plechu vo farbe RAL 7016 Antracitová šedá s nízkym vodorovným rebrovaním (možnosť objednať aj vysoké vodorovné rebrovanie plechu). Farbu strechy, stien aj brány je možné zmeniť.

V čom sa garáže PREMIUM líšia od štandardných garáží, ktoré sú lacnejšie?

- sú vždy vybavené plechovými lemy na rohoch stien aj na streche, ktoré zakrývajú konštrukciu

- majú štandardne zosilnenú konštrukciu z uzavretých profilov (jaklov)

- plechy na stenách aj bráne majú vodorovné rebrovanie (možnosť objednať aj zvislé rebrovanie)

Na želanie zákazníka môžeme vyrobiť akýkoľvek rozmer garáže tohto typu, dodať množstvo rôznych doplnkov ako sú okná, dvere, dažďové odkvapy a pod. V prípade záujmu o iný variant garáže nás neváhajte kontaktovať.

Farby a odtiene na fotografiách sa môžu mierne líšiť od skutočnosti, sú ovplyvnené aj nastavením Vášho zariadenia, na ktorom si fotografie práve prehliadate.

Za prípravu podkladu pod garáž je zodpovedný zákazník. Pre túto garáž s výklopnou bránou je potrebné pripraviť si minimálne betónové pätky. Ešte lepším riešením je betónový základ po celom obvode alebo betónová doska.

 

Zobraziť celý popis

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Príprava podložia

stiahnuť obrázok

Spýtajte sa nás

Objednávka

Fakturačné údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovacie údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.