Nakonfigurujte si garáž na mieru

Šírka a dĺžka

 

Často se nás ptáte, jak velký kotec objednat? Odpověď je jednoduchá, čím větší kotec, tím lépe pro Vašeho pejska. Záleží samozřejmě také na tom, kolik času bude muset uvnitř trávit. Pokud se jedná pouze o krátké časové úseky např. během návštěv, které by mohl ušpinit svými tlapkami, postačí i menší kotec. V opačném případě doporučujeme zvolit některou z větších variant.

Výška

Štandardná výška prednej strany koterca je 160 cm, zadná stena je vysoká 139 cm. Pre psa sa jedná o dostatočne veľký priestor. V reakcii na priania našich zákazníkov sme však pripravili možnosť zmeniť výšku a objednať si koterec až o 40 cm vyšší. 

Typ stien
Zadná stena
Zadná stena (farba: )

Ľavá stena
Ľavá stena (farba: )

Pravá stena
Pravá stena (farba: )

Strecha
Strecha (farba: )

 

V základnom prevedení je strešná krytina zo žiarovo pozinkovaného plechu. Ide o trapézový plech T14 so silou 0,40 mm. Môžete však zvoliť aj farebný plech a výrazne pridať Vašemu novému kotercu na atraktivite. Farebné plechy sú nielen pozinkované, ale aj práškovo lakované (komaxit), takže sú ešte odolnejšie proti korózii. Jedná sa taktiež o trapézové plechy T14 v tomto prípade so silou 0,45 mm.

Lem strechy

 

Pre väčšiu bezpečnosť každého, kdo sa bude v okolí koterca pohybovať, odporúčame objednať plechový lem strechy. Bez lemu je na streche uchytený len nezakončený trapézový plech, o ktorý sa dá zraniť. Farba lemu je zhodná s farbou strešnej krytiny, ktorú si vyberiete.

Dvere
Drevená podlaha

Koterec si u nás môžete objednať s podlahou aj bez. Drevená podlaha z dosák hrubých 2,5 cm zaistí Vašemu psíkovi vo vnútri príjemnejšie prostredie než studená dlažba alebo betón. Drevené dosky sú ošetrené ekologickou impregnáciou UNI DECOR svetlo hnedej farby. Podlahu už nie je potrebné nijak ošetrovať, koterec môžete začať hneď používať .

Aj pod koterec s drevenou podlahou je potrebné pripraviť vodorovnú plochu minimálne položením akejkoľvek dlažby na trávu po celej ploche pod kotercom.

Držiaky na misky

Otočné držiaky na misky Vám umožnia pohodlné kŕmenie psa, bez toho aby ste museli otvárať dvere. Súčasťou nie sú samotné misky. Do držiakov je možné použiť bežne dostupné misky.

Ukotvenie

Bezprostredne po zmontovaní je potrebné koterec ukotviť (uchytiť) do podkladu. Ukotvenie môžete urobiť svojpomocne alebo si ho môžete objednať u nás a mať to bez starostí. Cena za ukotvenie zahŕňa prácu aj materiál. 

Za škody spôsobené silným vetrom nenesieme zodpovednosť, ak koterec nebol nami ukotvený! Podklad pod koterec musí byť pripravený pred príjazdom našich montérov.

otáčajte 3D modelom stlačením a tiahnutím
Objednať

Fakturačné údaje

Načíst údaje
Platiteľ DPH
Nie je platiteľ DPH

Doručovacie údaje

Zvoľte spôsob platby

POZNÁMKA: Platbu bankovým prevodom po montáži so 14-dňovou splatnosťou môžu uskutočniť len obce a štátne inštitúcie. Po odoslaní objednávky dostanete automatický e-mail s potvrdením objednávky. Ak objednávate garáž pre obec alebo štátnu inštitúciu a požadujete platbu na faktúru so 14-dňovou splatnosťou, pošlite nám v odpovedi na tento e-mail naskenované potvrdenie objednávky s pečiatkou obce alebo štátnej inštitúcie, pre ktorú objednávate.

Informácie

Tento rozmer garáže naceňujeme individuálne. Pre zaslanie informácií a cenovej ponuky vyplňte tento dopytový formulár.

*
*
*
*

Dodacia lehota

Dodacia lehota je v priemere 2-3 týždne od objednania. Všetky produkty pre Vás vyrábame na zákazku. Doprava a montáž sú zadarmo a zaisťujú ju priamo naši vodiči a montéri. Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné výrobky za čo najlepšiu cenu, vozíme obvykle okolo 15 kusov naraz. Jednotlivé montáže na seba musia geograficky nadväzovať. Z toho dôvodu môže byť dodacia lehota iba niekoľko dní od objednania, ale tiež môže byť o niečo dlhšia ako 3 týždne. O presnom termíne dodanie a montáže informujeme klientov min. 3-4 dni vopred.

Príprava podložia

Ak si u nás objednáte koterec vrátane príplatkového ukotvenia do podkladu, musí byť podklad pripravený pred príchodom našich montérov. Je potrebné pripraviť vodorovnú spevnenú plochu. Koterec si u nás môžete objednať s drevenou podlahou, ale aj bez nej. Ak ukotvenie nechcete, môžu naši montéri koterec zmontovať na akejkoľvek vodorovnej ploche. Zmontovaný koterec potom v niekoľkých ľuďoch ľahko prenesiete na finálne miesto určenia.

Ideálnym riešením pod koterec je betónvá doska, ktorá by mala byť min. o 10 cm širšia a 10 cm dlhšia, ako vonkajší rozmer objednaného koterca. Vďaka tomu je možné koterec bezpečne ukotviť do betónu.

Ďalšou možnosťou sú betónové pätky s rozmermi napr. 30 x 30 cm v rohoch s kombináciou plochy vydláždenej zámkovou alebo inou dlažbou. Dlažbu je tiež možné nahradiť vysypaním celej plochy štrkom po úroveň pätiek alebo kačírkom, na ktorom by drevená podlaha koterca ležala celou svojou plochou. 

Koterec má neveľkú a relatívne ľahkú konštrukciu, takže častým riešením jeho podkladu sú dlaždice v rozmeroch 30 x 30 cm (alebo väčšie) umiestnené po obvode. Dlaždice je potrebné pripraviť do rohov a doprostred všetkých štyroch stien. Niekoľko dlaždíc potom rozmiestniť aj do vnútra plochy, aby na nich mohla drevená podlaha ležať a neprehýbala sa. Ideálne je priestor medzi dlaždicami ešte vysypať štrkom alebo kačírkom, aby drevená podlaha koterca ležala celou svojou plochou na podklade. Ukotvenie je v tomto prípade možné spraviť do hliny pomocou zatĺkacích zemných kotiev.